5 Поділля 14 3 6 5 14-17 15
6 Енергетик 14 3 3 8 16-25 12
7 Славута 14 2 3 9 11-25 9
8 Перлина-Поділля 14 2 3 9 15-35 9
Згідно рішення КДК, Перлині-Поділля зараховано технічну поразку в матчі з МФК Славута.

Опитування

Чи буде "Поділля" у наступному сезоні у другій лізі?

spacer
» "Десна" - "Авангард": текстова онлайн трансляція

Отримувач: благодійна організація «Подільський фонд допомоги українській армії».
Банківські реквізити: р/р 26009524495500 в АТ «Укрсиббанк» м. Харків, МФО 351005, ЄДРПОУ 39351791.
Призначення платежу: безповоротна фінансова допомога (або добровільне пожертвування) на потреби української армії.

"Десна" - "Авангард": текстова онлайн трансляція

Доброго дня прихильникам футболу. Наш сайт розпочинає текстову он-лайн трансляцію матчу UMBRO-плей-офф ПФЛ-2012 між чернігівською «Десною» та краматорським «Авангардом».

Десна: 13.Ширяєв Євген, 2.Жук Вадим, 4.Гергелюк Олександр, 3.Анеліков Денис, 22.Каваців Ярема, 7.Кобець Богдан, 5.Павелько Олексій, 14.Чепурненко Євгеній, 16. Луценко Роман, 11.Бовтрук Вадим, 10.Полтавець Роман

Запасні: 1.Белошапка Артем, 20.Чуланов Володимир, 8.Бриль Олександр, 6.Фурта Юрій, 19.Гавриленко Максим, 15.Грибанов Сергій, 9.Кондратюк Петро.

Авангард: 1.Пуговкін Дмитро, 2.Романов Євген, 4.Шевченко Олег, 16.Кравченко Юрій, 5.Прачук Олександр, 19.Лук'янець Павло, 17.Собко Віталій, 15.Передистий Станіслав, 7.Бринько Олександр, 9.Козьбан Дмитро, 10.Слабишев Юрій.

Запасні: 12.Чернєєв Владислав, 8.Собко Олександр, 6.Волга Євген, 14.Батусов Дмитро, 18.Денисов Михайло, 3.Шаповал Євген, 11.Швидкий Євген.

Лунає стартовий свисток - матч розпочався. Десна грає у синьо-білій формі, а Авангард в – жовтій. Глядачів небагато.

1 хв. - Луценко вдарив по воротах, голкіпер краматорців - на місці.

Чотири десятки вболівальників Десни активно підтримує свою команду.

3 хв. Чепурненко зі штрафного подав у карний майданчик, Каваців пробив головою, голкіпер перевів на кутовий. Десна тричі поспіль намагалась втілити кутові у гол, але краматорці відбились.

6 хв. У Краматорська подача в карний майданчик - пробивав Лук’янець, Кобець вибив м'яч з порожніх воріт на кутовий, Авангард розіграв кутовий, м’яч у Ширяєва.

10 хв. Полтавець пробивав через себе метрів з 14-ти дуже неточно.

Десна намагається нав’язати свою гру, але Авангард грає на контратаках.

13 хв. Павелько метрів з 18-ти бив по воротах. Мабуть, вирішив вбити хмельницьких горобців пробивши дуже високо.

Хмельницькі вболівальники більше підтримують команду з Чернігова.

17 хв. гра заспокоїлась і проходить на підступах до штрафних майданчиків обох суперників.

20 хв. Прачук пробив штрафний з 35-ти метрів, Ширяєв на місці.

24 хв. Десна намагається налагодити атаку, але в неї нічого не виходить, як і в команди з Краматорська.

25 хв. Полтавець пробивав з лінії штрафного майданчика, захисники краматорської команди заблокували удар і м'яч вийшов на кутовий. Десна подала кутовий, захисники Авангарду вибили м'яч подалі від воріт.

27 хв. Десна катає м'яч на власній половині поля, а фанати чернігівської команди співають "Червону руту"

29 хв. Чепурненко подає кутовий, голкіпер кулаками вибив м'яч на лінію карного майданчика, де Бовтрук пробив по воротах - неточно.

31 хв. Луценко отримує м'яча в районі 11-ти метрової позначки від Полтавця і падає, суддя показує, що все в рамках правил.

33 хв. зіткнення в центрі поля, після чого Кобцю надали медичну допомогу і той швидко повернувся на поле.

35 хв. штрафний з правого флангу Авангарду, Чепурненко подає. Захисники краматорської команди відбивають м'яч на аут.

Десна виглядає цікавіше та гостріше. А тому і не дивно, що чимало глядачів на СК Поділля підтримують чернігівську команду.

37 хв. штрафний пробиває Романов з 26-ти метрів, вище воріт.

40 хв. м'яч перебуває у центрі поля. Не затримуючись в жодної з команд.

42 хв. Обидві команди намагаються діяти обережно. Ідуть в атаку, але з побоюванням, оглядаючись на власні ворота.

45 хв. Десна виконує штрафний, до воріт метрів 26-27, у дальню від голкіпера дев'ятку, поруч із христовиною. Не знаю чи так кажуть у Краматорську: "Чучуть не считается"

Перший тайм завершено - 0 : 0. Покищо "Десна" не використала свою перевагу.

46 хв. Почався другий тайм. Без замін.

З перших хвилин Десна пішла в атаку, мабуть, збирається забити якнайшвидше.

48 хв. Лук'янець пробив з дальньої відстані, м'яч пройшов в 5-ти метрах від стійки воріт Десни.

52 хв. Якби не фанати Десни, то можна було б заснути...

53 хв. Авангард подає кутовий, але ніякої небезпеки біля воріт Десни створити не вдалось.

55 хв. В Авангарда заміна. Замість Лук'янця вийшов Швидкий.

57 хв. На початку другого тайму гра вирівнялась, Авангард намагається атакувати.

58 хв. Полтавець віддав на Бовтрука, той вийшов майже віч-на-віч, але в останню мить Кравченко поставив ногу і м'яч вийшов на кутовий. Кутовий розіграли доволі небезпечно, міг бути гол, але лайнсмен зафіксував офсайд.

61 хв. Штрафний пробив Чепурненко метрів з 25-ти, вище воріт.

62 хв. Авангард заробив право на кутовий, захисники винесли м'яч за межі штрафного майданчика.

62 хв. Романов наважився на удар метрів з 30-ти, невлучно.

65 хв. Кондратюк пробивав, Ширяєв врятував свою команду, відбивши м'яч з нижнього кута власних воріт.

67 хв. Гол. Козьбан з лінії штрафного майданчика пробив в дальній нижній кут від Ширяєва. Голкіпер безсилий.

Десна готує заміну, збирається вийти Грибанов.

69 хв. Бовтрук пробивав і влучив в руку гравцю Авангарду. Штрафний до воріт 19 метрів.

70 хв. Чепурнеко пробив вище воріт.

71 хв. Заміна в Десни. Грибанов замість Луценка.

72. хв. У Десни Фурта вийшов замість Бовтрука.

74 хв. У Краматорська Денисов - замість Кравченка.

74 хв. Фурта пробив з лінії воротарської прямо в голкіпера.

75 хв. В Десни. Замість Чепурненка вийшов Кондратюк.

76 хв. Після кутового гравець Десни - Грибанов пробив вище воріт.

79 хв. Заміна в Десни. Чуланов замість Анелікова.

80 хв. В Краматорська Шаповал вийшов замість Передистого.

Десна намагається зрівняти рахунок, але покищо в неї нічого не виходить.

82 хв. В Краматорська заміна. Собко виходить на поле замість Слабишева.

84 хв. Десна подає штрафний. Подача на дальню стійку. Перекидка м'яча головами гравців обох команд. М'яч у голкіпера.

Авангард доволі непогано виглядає, тримає м'яча на половині поля Десни.

87 хв. В Десни заміна. Гавриленко виходить замість Павелька.

88 хв. Таке враження, що Десна хоче зрівняти рахунок, але не знає як. Та і Авангард не дає.

89 хв. Гра відбувається без воріт, м'яч перекидається з одної половини на іншу. А тим часом фанати Десни запалили димову шашку.

Арбітр додав 5 хвилин.

91 хв. Десна пішла усією командою на чужу половину поля, але успіхом покищо і не пахне.

92 хв. Контратака від Авангарда. Вихід два на три, але Собко віддав неточно на Швидкого.

93 хв. М’яч на половині поля Десни.

94 хв. Швидкий вийшов майже віч-на-віч і пробив повз ворота.

95 хв. Собко забиває гол, але суддя фіксує оффсайд і одразу лунає фінальний свисток.

Авангард став бронзовим призером другої ліги і тепер побориться за право виступати у першій лізі.
При використаннi матерiалiв сайту посилання на сайт обов'язкове!
Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або ввійти на сайт під своїм ім'ям.
  • Не подобається
  • 0
  • Подобається
  • 30 травня 2012 22:41
  • І що далі тепер,всі вболівали за Десну а вони не краще Динамо грають,це рівень команди яка хотіла в 1 лігу??А шанс був класний і мали прибивати Краматорск і чмирити миколаїв в неділю в нас.... Краматорск 2 удара в створ і Гол???це бред а не команда і їхня гра,вот і все,проти миколаїва вони програють і все як було так і залишиться чи думають такі мастера що виграють в них і вийдуть в 1 лігу,хай їдуть додому і не приїжають такі бредові ніколи в Хмельницький якщо гірше наших гра!!!

• 30 травня 2012 20:57
  • очікував на цікавіший футбол, а подивився невідомо що. Шкода Десну, але самі винні. Наприкінці матчу бігти вперед але не знаючи що робити далі - хіба це рівень команди? Побачимо, як буде у неділю.
  • Rosohin,
    М. Булкін теж грав за "Десну". В 2010-2011 роках. Правда тоді з хмельничанами йому зіграти не вдалося. Але вже у цьому сезоні за Хмельницький він взяв участь у обох матчах проти Чернігова. Коли грав Мамаді у Чернігові, то команда виступала у першій лізі. До речі, Кобець у першому колі у Хмельницькому забив гол laughing

--------------------
^
  • 0
  • Rosohin

• 30 травня 2012 15:57
  • В "Десні" грає Богдан Кобець, котрий виступав за "Поділля" у 2006 році. За Чернігів не так давно (2008) виступав "динамівець" Мамаді Сангаре. Також варто згадати, що двічі, у 1988-1989 і 2009-2010 роках чернігівську Десну очолював хмельничанин Михайло Дунець.

Інформація
Користувачу, що знаходиться в групі Гості, не можна залишати коментарі в даній новині.