5 Поділля 14 3 6 5 14-17 15
6 Енергетик 14 3 3 8 16-25 12
7 Славута 14 2 3 9 11-25 9
8 Перлина-Поділля 14 2 3 9 15-35 9
Згідно рішення КДК, Перлині-Поділля зараховано технічну поразку в матчі з МФК Славута.

Опитування

Чи буде "Поділля" у наступному сезоні у другій лізі?

spacer
» ПЕРЕМОГИ ВІДКЛАДАЮТЬСЯ НА НАСТУПНИЙ СЕЗОН (ОНОВЛЕНО)

Отримувач: благодійна організація «Подільський фонд допомоги українській армії».
Банківські реквізити: р/р 26009524495500 в АТ «Укрсиббанк» м. Харків, МФО 351005, ЄДРПОУ 39351791.
Призначення платежу: безповоротна фінансова допомога (або добровільне пожертвування) на потреби української армії.

ПЕРЕМОГИ ВІДКЛАДАЮТЬСЯ НА НАСТУПНИЙ СЕЗОН (ОНОВЛЕНО)

«Скала» (Стрий) – ПФК (Хмельницький) - 0:0.

25 травня 2012 р. 18 год. м. Стрий. Стадіон «Сокіл». 14 градусів. 200 глядачів. Арбітр: Денис Романов (Дніпропетровськ). Асистенти арбітра: Сергій Горбас (Донецька обл.), Сергій Дарійчук (Чернівецька обл.). Інспектор ФФУ: Василь Козик (Мукачеве).

Стрий: 1. Володимир Мельниченко, 2. Роман Козак-к., 18. Андрій Гандзюк, 4. Олег Дмитренко, 5. Юрій Антонів (13. Володимир Лема, 30 хв.), 14. Володимир Кайдрович, 9. Андрій Ковальчук, 10. Віталій Дністрян, 19. Микита Зайченко (15. Василь Цюцюра, 69 хв.), 8. Назар Кміть (17. Вадим Могилецький, 46 хв.), 11. Володимир Пришнівський.

Головний тренер – Володимир Рева.

Хмельницький: 91. Ігор Іваненко, 5. Анатолій Шляховий, 15. Максим Дем`янчук, 3. Олександр Семенов, 18. Антон Осокін, 4. Мамаді Сангаре, 16. Валерій Руденко, 9. Михайло Ткачук (6. Владислав Калайда, 73 хв.), 10. Ярослав Солонинко, 8. Микита Донгаузер (17. Богдан Бортник, 81 хв.), 7. Сергій Дітковський-к.

Головний тренер – Вадим Крохан.

Попередження: Олександр Семенов (25), Ярослав Солонинко (27), Микита Донгаузер (29), Мамаді Сангаре (75), Богдан Бортник (86).

Вилучення: Олександр Семенов (90+4, друге попередження).

Цьогоріч шанувальники стрийської команди зачекалися звитяги «Скали», яка ще у 2012 році не знала смаку перемоги. Та й хмельничани на диво нестабільно виступали у весняній частині змагань, чергуючи яскраві матчі, як то нічию з лідером ФК «Суми» (1:1) чи виїзну перемогу у Херсоні (2:1), з провалами в домашніх матчах з тернопільською «Нивою» (2:3) чи поразкою в останньому турі від «Прикарпаття» (0:1). Отож, матч обіцяв бути цікавим і безкомпромісним.

І ще одна особливість: головний тренер «Скали» Володимир Рева навесні 2009 року очолював головну команду Хмельниччини і підняв команду з ганебного 15 місця. За тур до фінішу Володимир Рева, під керівництвом якого «Динамо» провело лише дев’ять матчів, в яких набрало 16 очок (ще дев’ять балів додалися завдяки технічним перемогам) написав заяву на звільнення за власним бажанням.

У разі перемоги проти сусіда по турнірній таблиці та у випадку осічки «Кристала» у виїзній грі в Плисках, стрияни мали чудовий шанс піднятися на один рядок вверх і, таким чином, посісти восьме місце. Не вдалося ні перше, ні – друге…

Звітний матч можна охарактеризувати як зустріч не використаних моментів, адже при такій тотальній перевазі стриянам не вдалося забити жодного разу. Гостей вистачило десь на п`ятнадцять перших хвилин, далі гра перемістилася на половину хмельничан, і так тривало до останніх секунд зустрічі.

Перший небезпечний момент біля воріт команди з Хмельницького виник на 15-й хвилині. Андрій Ковальчук на швидкості по центру увірвався майже до штрафного майданчика, але замість того, щоб пробити по воротах, чомусь вирішив відпасувати на Микиту Зайченка. Захисники встигли накрити форварда господарів і ліквідувати загрозу. Через чотири хвилини «Скала» заробила небезпечний штрафний, який виконав Олег Дмитренко, м`яч зрикошетив від стінки просто на вільного Юрія Антоніва, але, на щастя, для гостей удар лівого захисника був не влучним. Розуміючи, що гол назріває, «динамівці» стали більше нервувати і грати грубо. Не встигаючи за своїми візаві, гості часто фолили, за що протягом п`яти хвилин побачили перед собою три гірчичника. Але і тактика дрібного фолу не змінювала картини на полі, де домінувала одна команда – господарів. На 31-й хвилині після подачі з кутового дуже близьким до відкриття рахунку був капітан «Скали» Роман Козак, однак його удар головою метрів з чотирьох прийшовся поруч з лівою «дев`яткою». Ще через кілька хвилин зі штрафного вдруге пробивав Дмитренко. Цього разу воротар взяв смугастого намертво.

У другому таймі не злічити тих моментів, які створили стрийські футболісти. Скажу лише, що м`яч двічі з лінії воріт виносили захисники. У господарів особливо хотілося б відзначити Володимира Пришнівського, який нині по праву є справжнім лідером команди. Нестандартні ходи і висока техніка, впевнений, вже припали до душі скаутам не лише зарубіжних команд (нагадаю, що недавно Володя був на оглядинах в нідерландському «Вітессі»), а й вітчизняним грандам.

А що ж гості? Вони зрідка відповідали контратаками, де першу скрипку грав правий півзахисник Микита Донгаузер. Цей вихованець запорізького футболу, який пройшов школу місцевого «Металурга», завдяки потужним габаритам, пристойною швидкістю і непоганою технікою, інколи брав гру на себе, зміщуючись у центральну зону, і звідти завдавав ударів. Оце й усе на що спромоглися гості у цьому матчі.

При використаннi матерiалiв сайту посилання на сайт обов'язкове!
Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або ввійти на сайт під своїм ім'ям.
  • Не подобається
  • 0
  • Подобається
  • 29 травня 2012 22:06
  • Що з Глегою,писали так як він просто майстер клас показуе на вищому рівні,а вийшов один раз на поле в домашній грі і все.Дехтярук де взявся в команді і чого не був даже в 18 на матч заявці ні в одій грі???
^
  • 0
  • 29 травня 2012 14:50
  • Bongo Banton,
    ти бля прям тренер мож підеш на пів ставки в фк динамо хм. думаю що крохан старший такого талановтого тренера як ти візьме
^
  • 0
  • falc,
    Справді вийшли на заміну Булкін, Руденко, Мельник, Антонов, Калайда і втримали той рахунок, який був після першого тайму. Тому, на мою думку, в цьому матчі теж можна було таким складом, який закінчував матч з Прикарпаттям, зіграти внічию x3 А Мамаді і Донгаузера випустити на заміну у другому таймі, тоді могли б і виграти smile

--------------------
^
  • 0
  • 29 травня 2012 12:27
    при їх участі програлиб тільки так ти бачив що робилося коли в матчі з прикарпатям не було Донгаузера і Мамаді ну вот роби висновки який би був рахунок
^
  • 0
  • falc,
    Я вважаю, що нічию зі Скалою можна було здобути і при участі у матчі ще й Дудника, Глеги, Булкіна і Черкезова. Не буду згадувати Плосконоса, Дехтярука і Ярового, бо їх вже нема в заявці juggle

^
  • 0
  • 29 травня 2012 09:52
  • як на мене це напевне твої друзі яких ти підримує антонов це ще пів біди а двох іних добре що не булоBongo Banton,
^
  • 0
  • По попередженнях видно, що подоляни бились до останнього. Шкода, що зі Скалою не грали Антонов, Мельник. На мою думку, ці гравці, а також Беринда би не завадили fanat

^
Інформація
Користувачу, що знаходиться в групі Гості, не можна залишати коментарі в даній новині.